Servisní služby

Navštivte některou z našich kamenných prodejen a využijte široké nabídky doplňkových autoservisních služeb.

Klimatizace – čištění, plnění, dezinfekce vč. výměny filtru

Nezapomínejte, že v neudržované klimatizační soustavě se usazují spóry plísní, množí se bakterie a viry. Byť tito nevítaní společníci sice nejsou vidět, ale vozí se s Vámi jako nežádoucí spolu pasažéři. Proto je nutné klimatizační soustavu nejméně 1x ročně servisovat. Myslete na zdraví Vaše a Vašich pasažérů.
Na všech našich prodejnách svým zákazníkům nabízíme kompletní péči, zaměřenou na čistotou a dezinfikovanou klimatizační soustavu Vašeho vozidla. Co jsme schopni Vám na našich prodejnách nabídnout?

Plně automatický přístroj za dohledu vyškolené obsluhy provádí následující úkony:

- test těsnosti klimatizačního okruhu
- recyklaci a plnění chladiva na hodnoty předepsané výrobcem vč. doplnění oleje

Volitelně nabízíme:

- dezinfekci ozónem – nejúčinnější způsob dezinfekce, až 3000x účinnější než-li chlór!
- výměnu pylového filtru

Laserové seřízení geometrie podvozku (osobní, VAN, 4×4 vozidla)

Odborně seřízená geometrie zajistí až o 20% delší životnost pneumatik. Šetřete Váš vůz i Vaši peněženku! Ale nejde jen o ni - pokud není Váš podvozek správně nastaven, styčná plocha pneumatiky s vozovkou není v ideální pozici a to může mimo nerovnoměrného opotřebení Vašich pneumatik vést také k méně bezpečné a méně komfortní jízdě. 

 

Výměna motorového oleje vč. výměny filtru

Motorový olej je třeba měnit v pravidelných intervalech v závislosti na vytížení vozu a zvoleném typu jízdy – nejpozději však po 2 letech! I pokud vůz neprovozujeme, ztrácí olej postupem času své přirozené vlastnosti – snižuje se viskozita a olej tzv. vodnatí. Mějte na paměti, že cena výměny oleje je několikanásobně nižší než cena opravy v důsledku poškození motoru. Pravidelná výměna oleje prodlužuje životnost motoru – srdce Vašeho vozu!
 

Výměna brzdových destiček a kotoučů vč. výměny brzdové kapaliny

Správný a rovnoměrný účinek brzd na automobilu je velice důležitý. Brzdovou kapalinu byste měli nechat vyměnit v pravidelných  intervalech maximálně po dvou letech provozu. Nepodceňujte nebezpečí a nechte si brzdy zkontrolovat odborníky! 

Seřízení světel a renovace světlometů

Kontrola správnosti funkce a intenzity světlometů

Odborně seřízené světlomety dostatečně osvětlují vozovku, neoslňují protijedoucí automobily a zvyšují tak bezpečnost silničního provozu.

Renovace světlometů

Vaše světlomety už nesvítí tak, jak jste byli zvyklí? Jsou zašlé nebo poškrábané? Žádný problém!

Polykarbonátová světla během provozu stárnou, mění barvu a zhoršují svítivost i Vaši viditelnost. Profesionální renovací světel šetříte náklady na jejich výměnu. V našich prodejnách vrátíme Vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk, váš vůz bude opět atraktivní a Vy se v noci budete na silnici díky zlepšené viditelnosti cítit daleko bezpečněji.

Barum
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard
© 2022 prodej-pneu.cz