Servisní služby

Navštivte některou z našich kamenných prodejen a využijte široké nabídky doplňkových autoservisních služeb.

Klimatizace – čištění, plnění, dezinfekce vč. výměny filtru

Nezapomínejte, že v neudržované klimatizační soustavě se usazují spóry plísní, množí se bakterie a viry. Byť tito nevítaní společníci sice nejsou vidět, ale vozí se s Vámi jako nežádoucí spolu pasažéři. Proto je nutné klimatizační soustavu nejméně 1x ročně servisovat. Myslete na zdraví Vaše a Vašich pasažérů.
Na všech našich prodejnách svým zákazníkům nabízíme kompletní péči, zaměřenou na čistotou a dezinfikovanou klimatizační soustavu Vašeho vozidla. Co jsme schopni Vám na našich prodejnách nabídnout?

Plně automatický přístroj za dohledu vyškolené obsluhy provádí následující úkony:

- test těsnosti klimatizačního okruhu
- recyklaci a plnění chladiva na hodnoty předepsané výrobcem vč. doplnění oleje

Volitelně nabízíme:

- dezinfekci ozónem – nejúčinnější způsob dezinfekce, až 3000x účinnější než-li chlór!
- výměnu pylového filtru

Laserové seřízení geometrie podvozku (osobní, VAN, 4×4 vozidla)

Odborně seřízená geometrie zajistí až o 20% delší životnost pneumatik. Šetřete Váš vůz i Vaši peněženku! Ale nejde jen o ni - pokud není Váš podvozek správně nastaven, styčná plocha pneumatiky s vozovkou není v ideální pozici a to může mimo nerovnoměrného opotřebení Vašich pneumatik vést také k méně bezpečné a méně komfortní jízdě. 

 

Výměna motorového oleje vč. výměny filtru

Motorový olej je třeba měnit v pravidelných intervalech v závislosti na vytížení vozu a zvoleném typu jízdy – nejpozději však po 2 letech! I pokud vůz neprovozujeme, ztrácí olej postupem času své přirozené vlastnosti – snižuje se viskozita a olej tzv. vodnatí. Mějte na paměti, že cena výměny oleje je několikanásobně nižší než cena opravy v důsledku poškození motoru. Pravidelná výměna oleje prodlužuje životnost motoru – srdce Vašeho vozu!
 

Výměna brzdových destiček a kotoučů vč. výměny brzdové kapaliny

Správný a rovnoměrný účinek brzd na automobilu je velice důležitý. Brzdovou kapalinu byste měli nechat vyměnit v pravidelných  intervalech maximálně po dvou letech provozu. Nepodceňujte nebezpečí a nechte si brzdy zkontrolovat odborníky! 

Seřízení světel a renovace světlometů

Kontrola správnosti funkce a intenzity světlometů

Odborně seřízené světlomety dostatečně osvětlují vozovku, neoslňují protijedoucí automobily a zvyšují tak bezpečnost silničního provozu.

Renovace světlometů

Vaše světlomety už nesvítí tak, jak jste byli zvyklí? Jsou zašlé nebo poškrábané? Žádný problém!

Polykarbonátová světla během provozu stárnou, mění barvu a zhoršují svítivost i Vaši viditelnost. Profesionální renovací světel šetříte náklady na jejich výměnu. V našich prodejnách vrátíme Vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk, váš vůz bude opět atraktivní a Vy se v noci budete na silnici díky zlepšené viditelnosti cítit daleko bezpečněji.

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz