Zimní pneumatiky DAVANTI – řada Wintoura

Zima, déšť, sníh a led mohou způsobit, že se řízení v zimě stává dost nepředvídatelné. S řadou pneumatik Wintoura od společnosti Davanti Tyres získáte kontrolu na silnici za jakýchkoliv podmínek. Technologicky vyspělá směs siliky a precizně navržený dezén pneumatik Wintoura, které byly vyvinuty ve Velké Británii a osvědčily se hluboko za polárním kruhem, zajišťují lepší přilnavost a brzdění v náročných zimních podmínkách. Dezény pneumatik Wintoura od Davanti jsou navrženy pro maximální kontrolu řidiče nad vozem ve všech typech vozidel, od aut do města přes sportovní vozy, SUV až po užitkové dodávky.
Davanti-baby.png
Pneumatiky Davanti jsou výsledkem odborného inženýrství, pokročilých výrobních procesů, rozsáhlého testování a progresivního vývoje. Procházejí přísným testovacím režimem, proto zajišťují bezpečné a předvídatelné ovládání a pohodlnou jízdu. Zimní pneumatiky jsou testovány ve zkušebním areálu v Ivalo ve Finsku v několika disciplínách.

Wintoura používá směrový, vysoce výkonný zimní dezén, který poskytuje bezpečnost, pohodlí a nízkou spotřebu paliva. Dvě široké obvodové drážky spolu s bočními kanálky a klikatými lamelami zlepšují trakci a boční přilnavost – rozptylují vodu a zvyšují přilnavost na ledu a sněhu. Zkosené hrany bloků běhounu a různé velikosti roztečí pomáhají snižovat emise hluku. Propojené středové žebro zajišťuje jistou odezvu řízení za všech podmínek.

Wintoura+ je asymetrický dezén UHP optimalizovaný pro bezpečnost, výkon a pohodlnou jízdu. Speciálně navržené trojrozměrné lamely a boční drážky zajišťují zvýšenou trakci a vynikající brzdný výkon v horských zimních podmínkách. Tři hlavní nestejnoměrné obvodové drážky a pevně spojené vnější bloky zajišťují účinný rozptyl vody a přesnou odezvu řízení. Vysoce výkonná konstrukce kostry pneumatik přispívá k přesným jízdním vlastnostem a pohodlné jízdě.

Wintoura SUV má speciálně navržený směrový dezén, který zajišťuje spolehlivou trakci v zimě a výkon na sněhu. Dvě hlavní obvodové členité drážky, boční kanálky a 3D lamely zajišťují účinné odvádění vody a mimořádnou přilnavost na sněhu a ledu. Různé velikosti rozteče dezénových figur zajišťují lepší jízdní komfort a tišší jízdu. Propojené středové žebro s drážkami ve tvaru písmene V zajišťuje jistou odezvu řízení a vysokou úroveň trakce

Wintoura VAN má optimalizovaný symetrický dezén navržený pro vysokou trakci a dobrý brzdný výkon i v náročných zimních podmínkách. Tři hlavní nestejnoměrné obvodové drážky a pevně spojené vnější bloky zajišťují účinný rozptyl vody a přesnou odezvu řízení. Speciálně navržené trojrozměrné lamely a boční drážky zajišťují zvýšenou trakci a vynikající brzdný výkon v horských zimních podmínkách. Robustní konstrukce kostry zůstává flexibilní a přizpůsobivá, navržená pro velké zatížení a optimální výkon za chladného počasí.

Pneumatiky značky Davanti můžete vybírat na našem e-shopu, na přezutí se můžete již nyní objednávat z pohodlí domova zde. V případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte s dotazy obrátit na naše prodejny.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz