Vpřed do budoucnosti s ekologií

Od založení značky si Davanti stojí za svým posláním, a to být lídrem ve výzkumu a vývoji pneumatik. Nyní, kdy svět prochází klimatickou krizí, chce společnost Davanti přispět svým dílem k tomu, aby pomohla zvrátit klimatické změny. V odvětví gumárenského průmyslu chce Davanti být „Leading the Future“, budoucnost planety jí rozhodně není lhostejná a chce se podílet na jejím vytváření pozitivním přístupem ke klimatickým podmínkám. Ve spojení s Ecologi bude Davanti kompenzovat uhlíkové emise, zaměří se na výsadbu více než 2 000 stromů, a to každý měsíc během příštího roku.

Podívejte se na pokrok Davanti online, vstupte do virtuálního lesa na webu Ecologi. Můžete se podívat, kolik stromů bylo za Davanti dosud vysazeno a ve kterých místech, máte možnost zjistit fázi jejich růstu.
Ecologi.png

Obnova lesů a zalesňování jsou pozitivním řešením změny klimatu díky schopnosti stromů absorbovat uhlík z atmosféry a ukládat jej do své biomasy. Projekty zalesňování společnosti Ecologi se zaměřují hlavně na mangrovy, protože absorbují uhlík mnohem rychleji než jiné typy suchozemských ekosystémů. Výsadbou stromů můžeme přispět k ochraně ekosystémů a dlouhodobě pomoci zvrátit klimatické změny.

Ecologi2.png

Peter Cross, generální ředitel Davanti, řekl:
„Jde o partnerství, které hodláme budovat i v následujících měsících a letech. Představení partnerství Ecologi se společností Davanti znamená důležitý krok v naší snaze zajistit, aby byla udržitelnost životního prostředí zakotvena v tom, jak fungujeme.“

Sledujte s námi cestu Davanti na Davanti Tyres | Ecologi.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz