Uskladnění pneumatik

Správné uskladnění sady zimních či letních pneumatik v malé garáži může být často dosti problematické, tím hůře, pokud garáž vůbec nevlastníte. Pokud máte k dispozici vhodné prostory a rozhodnete se pro uskladnění pneumatik sami, je na místě připomenout několik zásad. Přestože pneumatiky nevyžadují obzvláště extrémní péči, určitě jim neprospěje pohodit je někde v koutě. Postupné stárnutí je nezadržitelné, nicméně v okamžiku, kdy je nepoužíváte, lze vhodným skladováním tento proces alespoň trochu zpomalit.

Důležité je pláště zbavit všech nečistot, opláchnout je (to se týká zejména zimních pneumatik, na kterých mohou být zbytky soli). Bahno, chemikálie nebo zbytky maziva jsou největším nepřítelem pryže a mohou snižovat životnost. Pneumatiky je nutno uskladnit na chladném, suchém a tmavém místě. V blízkosti by se rovněž neměly nacházet ropné či jiné chemické látky, jejichž výpary mohou mít na pryž nepříznivý vliv.
Na následujícím obrázku je znázorněno, jakým způsobem nejlépe pneumatiky skladovat.

Skladujeme-kola.png

Využitím naší služby uskladnění Vám odpadnou starosti s manipulací a převozem pneumatik z/do servisu a uvolní se Vám prostory, které byste pro skladování pneumatik využili.
Dodržujeme podmínky pro správné uskladnění. Stálá teplota, vhodné uložení, temné a suché prostředí zajistí, že se životnost Vašich pneumatik nezkrátí!
Konkrétní cenovou nabídku Vám ochotně sdělí na kterékoliv prodejně naší společnosti!

Službu skladování kol zákazníků nabízíme na níže uvedených prodejnách:
  • Ústí n. L. – Žižkova, Ústí n. L. – Havířská, Děčín, Most, Chomutov, Brno, Teplice a Mladá Boleslav
  • Kontakty ZDE
Barum
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
© 2021 prodej-pneu.cz