Uskladnění pneumatik

Využitím služby uskladnění v našich prostorách vám odpadnou starosti s manipulací a převozem pneumatik z/do pneuservisu. Správné uskladnění sady letních či zimních pneumatik v garáži či ve sklepě může být často celkem problematické, pokud tuto možnost vůbec máte. V našem zabezpečeném skladu dodržujeme podmínky pro správné uskladnění. Stálá teplota, vhodné uložení, temné a suché prostředí zajistí, že se životnost Vašich pneumatik nezkrátí!

Vám už jen stačí objednat se na přezutí, při příjezdu budete mít kola nachystaná, umytá, vyvážená a připravená k nazutí. Můžete tak ušetřit nejen prostor, ale hlavně čas a námahu.

Pokud máte k dispozici vhodné prostory a rozhodnete se pro uskladnění mimosezónních pneumatik sami, je na místě připomenout několik zásad. Přestože pneumatiky nevyžadují obzvláště extrémní péči, určitě jim neprospěje pohodit je někde v koutě. Postupné stárnutí je nezadržitelné, nicméně v okamžiku, kdy je nepoužíváte, lze vhodným skladováním tento proces alespoň trochu zpomalit. Důležité je pláště zbavit všech nečistot, opláchnout je (to se týká zejména zimních pneumatik, na kterých mohou být zbytky soli). Bahno, chemikálie nebo zbytky maziva jsou největším nepřítelem pryže a mohou snižovat životnost. Pneumatiky je nutno uskladnit na tmavém a suchém místě. 

Službu skladování kol zákazníků nabízíme na všech našich provozovnách. Konkrétní cenovou nabídku Vám ochotně sdělí na kterékoliv prodejně naší společnosti! Kontakty ZDE
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz