NOVÁ NÁKLADNÍ PNEUMATIKA od Firestone

Firestone_FD624_do-clanku.png


Poprvé v historii nákladních pneumatik Firestone je k dispozici záběrová regionální pneumatika z nové produktové řady FD624 s technologií ENLITEN, a to v rozměru 295/60 R22,5. Tato pneumatika byla navržena tak, aby nabídla co nejlepší ovladatelnost, odolnost, vysoký výkon a nekompromisní účinnost po celý rok.

Delší životnost a optimalizovanou hospodárnost umožnilo zavedení technologie ENLITEN, která je použita v produktové řadě silničních pneumatik Firestone pro regionální nákladní dopravu poprvé. ENLITEN optimalizuje vozovým parkům celkové náklady a urychluje jejich cestu k trvalé udržitelnosti. Technologická platforma pro pneumatiky ENLITEN je inovativním přístupem společnosti Bridgestone k vývoji pneumatik, který kombinuje nejmodernější technologie poskytující řidičům nejvyšší úroveň bezpečnosti a vynikající provozní vlastnosti a současně zvyšuje udržitelnost pneumatiky.

Pro bližší informace o pneumatice a její dostupnosti se obraťte na naše vyškolené prodejce na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz