Semperit Speed Life 3

Semperit představuje novou letní pneumatiku Speed Life 3. Pneumatika je vyráběna ve dvou designových verzích – 4drážkové a 3drážkové. Dezén u obou z nich se vyznačuje širokými obvodovými drážkami a vyšším počtem lamel, které perfektně odvádí vodu, výsledkem je zlepšení přilnavosti a brzdného výkonu na mokré vozovce a omezení rizika aquaplaningu. V přilnavosti na mokru dosahuje třídy B. Zároveň můžete čekat i výbornou stabilitu jízdy na suchém povrchu.

Tuhé středové pásy dezénu optimalizují tlak v kontaktní ploše a uzavřená ramenní část s optimalizovaným profilem příčných drážek zvyšuje tuhost dezénu, což zajišťuje rovnoměrnější opotřebení a prodlužuje celkovou životnost pneumatiky. Těšit se pak můžete na vyšší kilometrový výkon a nižší spotřebu paliva. Současně je poměrně tichou pneumatikou s naměřenou hodnotou 71 db.  Při srovnání výkonu s předchůdcem vynikne zvýšení kilometrového výkonu o 10% a také zvýšení bezpečnosti jízdy na mokru.
Semperit-SpeedLife3.png 
Nový dezén od Semperitu je dostupný v mnoha rozměrech. S jeho výběrem Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz