Scorpion - nový letní dezén od Pirelli

Nový letní dezén Scorpion určený pro sportovní užitková vozidla SUV. Nová letní pneumatika byla vyvinuta speciálně pro jejich vyšší hmotnost, vysoké těžiště a jedinečnou mechaniku a jízdní dynamiku. 
Díky novému asymetrickému designu běhounu včetně vylepšené tuhosti a tvaru podélných a bočních drážek je brzdění na suché i mokré vozovce výrazně lepší než u předchozího modelu Scopion Verde. Specifickým zakřivením profilu bylo dosaženo rovnoměrnější stopy nového běhounu, to snižuje valivý odpor a v důsledku toho spotřebu paliva nebo spotřebu baterie u elektromobilů. Inovovaná směs obsahuje syntetickou pryž nové generace, která pomáhá zajistit správnou rovnováhu mezi různými vlastnostmi produktu: nízký valivý odpor, vynikající brzdný výkon na mokru a rovnoměrné opotřebení běhounu po celou dobu životnosti pneumatiky. Nový Scorpion je také extrémně tichý, až o 3 dB nižší hodnota hluku oproti předchozí generaci.
Pirelli-Scorpion.png
K dispozici je ve 26 rozměrech od 18 do 21 palců, s jeho výběrem Vám rádi poradíme na kterékoliv prodejně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz