Renovace světlometů

Mnoho majitelů starších automobilů se setkává s problémem zažloutlých světlometů. Takové opotřebení je způsobeno povětrnostními vlivy, UV zářením nebo například kartáči automatických myček. Kromě toho, že zažloutlé plochy světlometů nevypadají hezky na pohled, také negativně ovlivňují parametry světelného kuželu, reflektory pak osvětlují vozovku a její okolí s menší intenzitou. To má za následek snížení bezpečnosti. Zatemnělé světlomety jsou u starších vozů jedním z nejčastějších nedostatků při kontrolách na STK.

V domácích podmínkách nelze takto zažloutlý povrch odstranit. V servisech STOREX však používáme profesionální technologii, která si s takto poškozeným povrchem snadno poradí a navrátí světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk a váš vůz bude opět atraktivní. Profesionální renovací světlometů šetříte náklady za jejich výměnu.

Kontrola správnosti funkce a intenzity světlometů

Odborně seřízené světlomety dostatečně osvětlují vozovku, neoslňují protijedoucí automobily a zvyšují tak bezpečnost silničního provozu.

Konkrétní cenovou nabídku Vám ochotně sdělí na kterékoliv prodejně naší společnosti! 

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz