Regionální pneumatiky Goodyear KMAX S&D GEN-2 17,5" a 19,5"Po úspěšném debutu pneumatik KMAX S & D 17,5" a 19,5" rozšiřuje Goodyear v reakci na měnící se
požadavky trhu sortiment o pneumatiky KMAX GEN-2 17,5" a 19,5". Za vývojem nových KMAX GEN-2 17,5" a 19,5" stálo několik faktorů, jako rostoucí potřeba vozidel s nižšími emisemi, zvyšující se obliba alternativních pohonů a poptávka po automatizovaném sledování pneumatik.

Pneumatiky KMAX S GEN-2 17,5" a 19,5" se vyznačují fantastickou kilometrovou životností, vysokou odolností, spolehlivou výkonností v různých povětrnostních podmínkách, nákladovou efektivitou na kilometr a všestrannými užitnými vlastnostmi v různých podmínkách použití, ať už jde o regionální rozvážku, dopravu ve městech nebo dálkovou dopravu. Nejnovější řada pneumatik je ideální volbou pro standardní i elektrická vozidla.

Všechny pneumatiky KMAX GEN-2 mají velmi robustní zdokonalenou konstrukci kostry, která je
zárukou vysoké odolnosti a přináší pocit klidu pro uživatele. Silná konstrukce pásů odolává nárazům
a zároveň poskytuje pohodlí a odolnost. Robustní oblast patky a silná bočnice pomáhají zvládat nejrůznější zatížení. Běhoun KMAX GEN-2 S&D obsahuje prémiové běhounové směsi v zájmu dosažení maximální výkonnosti. Málo se zahřívající prémiová směs běhounu s vysokou odolností vůči otěru pro vyšší kilometrový výkon a lepší hodnotu valivého odporu.

Goodyear nabízí KMAX S GEN-2 v rozměru 245/70R17.5 se 4 žebry, s 5 žebry v ostatních rozměrech. Dezénové drážky se udržují po celou dobu životnosti běhounu. Obě verze KMAX S GEN-2 se vyznačují výrazným dezénem s optimalizovanými brzdnými vlastnostmi ve všech fázích opotřebení. Verze se 4 nebo 5 žebry jsou odvislé od šířky pneumatiky.

 
Pneumatiky KMAX D GEN-2 byly navrženy s výrazným dezénem až do konce životnosti běhounu, aby byla zajištěna vysoká přilnavost po celou dobu jejich životnosti. Robustní konstrukce umožňuje širokou škálu využití v nejrůznějších pracovních podmínkách a také pro většinu vozidel s moderními technologiemi.S výběrem vhodného rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz