Regionální pneumatiky Firestone FS424, FD624 a FT524

Firestone uvádí na trh novou produktovou řadu silničních pneumatik pro regionální nákladní dopravu, která byla vyvinuta s využitím technologie Bridgestone ENLITEN. Nejnovější produktová řada silničních pneumatik pro regionální nákladní dopravu od průkopnické značky kombinuje vynikající poměr cena/výkon se spolehlivými provozními vlastnostmi. Vyšší kilometrový výkon a hospodárnost v porovnání s předchozími modely sníží provozovatelům vozových parků celkové náklady TCO i ekologickou stopu.
Firestone těží ze své 120leté historie v odvětví pneumatik a vychází vstříc požadavkům zákazníků, kteří hledají spolehlivé produkty nabízející výhodný poměr cena/výkon. Nová produktová řada silničních vodicích, záběrových a návěsových pneumatik Firestone pro regionální nákladní dopravu s označením FS424, FD624 a FT524 nabízí nejvyšší úroveň spolehlivosti. Tyto pneumatiky jsou koncipovány s ohledem na reálné podmínky regionálního provozu a splňují očekávání současných vozových parků.

Nejnovější produktová řada pneumatik Firestone se vyznačuje až o 20 procent delším kilometrovým výkonem v porovnání s předchozími modely, což snížilo náklady na kilometr o 10 procent. Nová produktová řada zvyšuje také hospodárnost, jak dokládají konkurenceschopná hodnocení na EU informačních štítcích. V porovnání s předchůdci se podařilo snížit valivý odpor až o 15 procent. A díky protektorovacím řešením Bridgestone mohou vozové parky a další zákazníci snadno prodloužit životnost svých pneumatik a snížit celkové náklady.
Delší životnost a optimalizovanou hospodárnost umožnilo zavedení technologie ENLITEN, která je použita v produktové řadě silničních pneumatik Firestone pro regionální nákladní dopravu poprvé. ENLITEN optimalizuje vozovým parkům celkové náklady a urychluje jejich cestu k trvalé udržitelnosti. Technologická platforma pro pneumatiky ENLITEN je inovativním přístupem společnosti Bridgestone k vývoji pneumatik, který kombinuje nejmodernější technologie poskytující řidičům nejvyšší úroveň bezpečnosti a vynikající provozní vlastnosti a současně zvyšuje udržitelnost pneumatiky.

TECHNICKÉ PRVKY PODROBNĚJI ZDE

Nejnovější produktová řada silničních pneumatik Firestone pro regionální nákladní dopravu zaručuje také spolehlivý celoroční provoz díky konkurence schopnému hodnocení přilnavosti na mokru na EU štítcích a symbolu horského štítu a sněhové vločky. 

Dostupné rozměry
Firestone nabídne oproti předchozím modelům ještě širší výběr včetně šesti nových rozměrů. První rozměry jsou na trhu od září 2023 a zbývající budou následovat v průběhu roku 2024. Nová produktová řada nahradí současnou produktovou řadu Firestone Plus. S výběrem vhodného rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz