Operativní leasing a pneumatiky

Jelikož vůz zůstává fakticky ve vlastnictví leasingové společnosti, uživatel si jej za sjednanou měsíční splátku pouze pronajímá, odpadá mu starost se sjednáváním povinného ručení, havarijního pojištění a s následným prodejem vozu. Pokud však sáhnete po variantě s doplňkovými službami, zaplatíte sice měsíčně více, ale budete mít nárok například na asistenční službu, palivovou kartu, dálniční známku, ale především sezónní pneumatiky. 

Se službou „sezónních pneumatik“ máte v rámci operativního leasingu zajištěn profesionální servis pneumatik pronajatého vozidla včetně výměny letních pneumatik za zimní a naopak, případného nákupu pneumatik nových a také důležité uskladnění pneumatik.

Jedinou povinností, která zůstává na řidiči, je kontrolovat pneumatiky na vozidle, jejich stav a správné nahuštění. Případně ke kontrole využívat smluvní pneuservisy. Tam zajistí, že pneumatiky na vozidle budou svým stavem odpovídat předepsaným parametrům, což je základ pro bezpečné užívání vozidla.

Všechna naše prodejní místa jsou autorizována pro obsluhu vozidel v operativním leasingu těchto společností:

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz