Novinka od Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Nový letní dezén v segmentu UHP, tentokrát s asymetrickým dezénem od společnosti Goodyear poskytuje ještě lepší užitné vlastnosti za sucha. Je vybavený adaptivní styčnou plochou a inovovaným tvarem vnitřku, který se přizpůsobuje změnám zatížení. Za běžných jízdních podmínek kopíruje kontaktní plocha pneumatiky normální jízdní stopu, ale při náročnějších jízdních výkonech se dokáže dle potřeby zvětšovat, čímž dosahuje lepší přilnavosti a zpětné vazby v náročných podmínkách.
Mezi další výhody patří jízdní vlastnosti za mokra. S inovovanou směsí pryskyřic poskytuje lepší mikro kontakt s povrchem vozovky, zajišťuje tak lepší přilnavost na vlhkém či mokrém povrchu. Navíc je Eagle F1 Asymmetric 6 speciáně navržen s ohledem na požadavky výrobců elektromobilů. Dezén omezující hlučnost snížil hodnotu hlučnosti o 1 dB a díky novému složení směsi mají pneumatiky nižší valivý odpor, což se projevuje pozitivně na kilometrovém výkonu elektromobilu.

Goodyear-EagleF1Asymmetric6.png

Eagle F1 Asymmetric 6 je od ledna 2022 dostupný v několika desítkách rozměrů, další velikosti budou přibývat v průběhu roku. S výběrem vhodného rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz