NOVINKA! Bridgestone Ecopia H-Trailer 002

Ecopia-H-trailer-445.jpgSpolečnost Bridgestone, světový lídr v oblasti výroby pneumatik, vyvinula prémiovou pneumatiku Ecopia H-Trailer 002 v rozměru 445/45 R19,5 s nízkým profilem pro přívěsy s maximální objemovou kapacitou do 100 m3. Nová pneumatika Ecopia H-Trailer 002 je doporučována provozovatelům vozových parků pro vynikající vliv na úsporu paliva, prodlouženou životnost a špičkové vlastnosti za mokra.

Díky nové běhounové směsi NanoPro-Tech™, vyznačující se nízkou deformací, je nová Ecopia H-Trailer 002 zárukou nejlepší palivové účinnosti ve své třídě. Nová uzavřená konstrukce dezénu s plnou hloubkou lamel reguluje deformaci běhounu v celé dosedací ploše pneumatiky. Ve spojení nového běhounu s větší kontaktní plochou a vysoce účinným vypuzováním vody má tato pneumatika vynikající přilnavost za mokra, pro brzdění za mokra se může pyšnit známkou „A“. Nový tvar kostry byl optimalizován v oblasti ramen pro kontrolu deformace a snížení tepelného namáhání. Robustní kostra tak zajišťuje delší životnost a také skvělou protektorovatelnost pneumatiky. Splňuje požadavky pro udělení symbolu M+S a 3PMSF pro zimní pneumatiky, takže může jezdit kdekoliv a kdykoliv.
Ecopia-H-trailer-445_2.jpg
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz