Nová letní pneumatika Continental SportContact 7

Společnost Continental představila pro blížící se letní sezónu očekávanou vysoce výkonnou letní pneumatiku pro sportovní vozidla – Continental SportContact 7. Nová sportovní pneumatika se stává vlajkovou lodí a prvním zástupcem sedmé generace letních pneumatik. Continental SportContact 7 je nástupcem osvědčené výkonné sportovní letní pneumatiky, která od svého uvedení na trh vyhrála mnoho testů renomovaných časopisů se špičkovým doporučením, včetně testu měsíčníku AutoBild.

Hlavní technologickou součástí nové pneumatiky je asymetrický adaptivní dezén, díky kterému se nová pneumatika SportContact 7 dokáže přizpůsobit suché i mokré vozovce a její jízdní vlastnosti zůstanou na stabilně vysoké a bezpečné úrovni i při vyšších rychlostech a vysoké zátěži.

Dokonale vyvážená interakce tuhého „low-void“ dezénu (větší styčná plocha pneumatiky s vozovkou) a měkké směsi BlackChili 3 přináší špičkové jízdní vlastnosti se současným výrazným zvýšením kilometrového výkonu bez ohledu na známý fakt, že vozidla za posledních několik let zvýšila všeobecně svou hmotnost. A protože všechny součásti nové pneumatiky mají zvýšenou nosnost podle standardu XL, mohou se bez problémů použít i na tato těžší vozidla. Jde tak o první pneumatiku společnosti Continental vyrobenou na míru různým třídám a hmotnostem vozidel.

S výběrem rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.


Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz