Nexen Tire v první výbavě vozů Hyundai

Žatecký závod na výrobu pneumatik společnosti Nexen Tire začal poprvé dodávat pneumatiky na první výbavu vozů Hyundai. Na pláštích N'FERA Primus nyní z výrobních linek vyjíždí vozy Hyundai Tucson. Jde o významný milník pro evropskou produkci Nexen Tire od otevření českého závodu v roce 2019.

Přední světový výrobce pneumatik Nexen Tire oznámil, že od ledna začal ze svého českého závodu dodávat pneumatiky na první výbavu automobilů Hyundai. Plášti Nexen jsou tak přímo z výroby osazeny vozy Hyundai Tucson čtvrté generace.
Navzdory pandemii COVID-19 český závod Nexenu u Žatce stabilizoval svou výrobu a dodávky plášťů N'FERA Primus pro Hyundai jsou nyní historickým milníkem od otevření závodu v roce 2019.
Prémiové pneumatiky N’FERA Primus se mohou pochlubit vynikajícím brzdným výkonem, mimořádným účinným odváděním vody a dobrou ovladatelností, která přináší stabilní zážitek z jízdy. Pláště jsou vyráběny na míru v rozměrech 215/65R17, 235/55R18 a 235/50R19 pro čtvrtou generaci vozu Hyundai Tucson, který je prodáván na trzích Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky.

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz