Nákladní pneuservis

nakladni-servis_clanek.jpgSpolečnost Storex FST, spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům nejen služby na té kvalitativně nejvyšší úrovni za přispění těch nejnovějších technologií, ale rovněž profesionálně školený personál. Náš pneuservis patří dlouhodobě ke špičce v oboru. Zahrnuje i komplexní pneuservisní služby pro nákladní a přípojné vozy, autobusy a stavební a zemědělskou techniku.

Naší konkurenční výhodou je mobilní servis pneumatik 365/24 pro nákladní vozidla. Našim smluvním zákazníkům je k dispozici 6 plně vybavených vozidel mobilního servisu, které jsou připraveny kdykoliv vyrazit k zásahu – 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Téměř na všech našich pobočkách Vám zajistíme odbornou demontáž, montáž a vyvážení nákladních kol. Opravíme duše i pneumatiky. Jsme schopni provést odborné dodatečné prohloubení dezénových drážek nákladních pneumatik. Zajistíme protektorování. Opotřebené pneumatiky ekologicky zlikvidujeme.

Pokud hledáte skutečně odborný nákladní pneuservis pro pravidelnou údržbu Vašich vozidel, neváhejte využít služeb našich vyškolených pracovníků.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz