Kontrola a čištění klimatizace + dezinfekce ozónem

Klimatizace v autě vytváří příjemné prostředí pro řízení a napomáhá celkové pohodě řidiče i ostatních cestujících, používáme ji hlavně v létě, ale i přes zimu. Pro správný provoz a delší životnost klimatizace je nutné provádět její pravidelný servis. Ten spočívá v odsátí chladiva, jeho filtraci s odloučením části starého oleje a doplnění média na předepsané množství. O podrobnějším fungování klimatizace si přečtěte náš článek zde.

Ruku v ruce s kontrolou a doplněním klimatizace jde dezinfekce interiéru vozu a samotné klimatizace ozónem. Ozón (O3) je plynná látka modré barvy s velmi silnými oxidačními účinky. Zvládne důkladné zlikvidování nepříjemných zápachů, bakterií, plísní, choroboplodných zárodků, hub a virů. Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická.

Pokud se vám začne vozidlo příliš pomalu ochlazovat či odmlžovat, pokud je klimatizace hlučná, pokud máte pocit, že cítíte podráždění, pálení očí, v krku, či jen chcete pročistit interiér Vašeho vozidla, obraťte se co nejdříve na kteroukoliv z našich poboček.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz