Garanční program Safetyre

Garanční program Safetyre se v současné době vztahuje na osobní pneumatiky značky Davanti, program platí od data nákupu po dobu následujících 12 měsíců a je poskytován zcela zdarma.

Garanční program Safetyre určen pro koncové uživatele, kteří pneumatiky Davanti zakoupili v partnerské síti Davanti pro ČR.

Garanční program Safetyre se vztahuje na jakékoli neúmyslné mechanické poškození vašich pneumatik, tedy například na poškození způsobené najetím na obrubník, průpich pneumatiky způsobený cizím předmětem (hřebík, šroub apod.), poškození způsobené najetím do výmolu ve vozovce atd.

Podmínky a využití garančního programu jsou velmi jednoduché:
  • zakoupíte osobní pneumatiky Davanti u kteréhokoli z partnerů prodejní sítě Davanti pro ČR
  • jste koncový uživatel zakoupených pneumatik
  • do 15 dnů od data nákupu zaregistrujete svůj nákup prostřednictvím formuláře na této stránce 
  • v případě, že dojde k mechanickému poškození vaší pneumatiky Davanti dopravíte ji prodejci sítě Davanti pro ČR, u kterého jste pneumatiku zakoupili
  • pokud je poškození opravitelné, pneumatiku vám opravíme
  • pokud poškození opravitelné není, dodáme vám zdarma pneumatiku novou 
Garanční program Safetyre se nevztahuje a nelze jej uplatnit při úmyslném poškození pneumatik a při poškození způsobené požárem.

Pneumatiky můžete vybírat na našem e-shopu, na přezutí se můžete již nyní objednávat z pohodlí domova zde. V případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte s dotazy obrátit na naše prodejny.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz