Fleetpoint – partner pro vaše fleety

Fleetpoint je program péče o fleetové zákazníky využívající operativní leasing. V rámci pneuservisních služeb spolupracujeme s největšími leasingovými společnostmi v České republice. Zajišťujeme servis společnostem různých velikostí, které mají vozidla pronajatá v operativním leasingu včetně zajištění sezónního přezouvání pneumatik a jejich uskladnění.

Chcete-li se starat o fleetové zákazníky leasingových společností, potřebujete dostatečné množství spolehlivých servisních míst v různých částech země, ve kterých zákazníci dostanou seriózní a kvalitní servisní péči. Aktuálně obsluhujeme stovky vozidel různých leasingových společností, což naší servisní síti přináší stovky pravidelných zakázek, uskladněných sad pneumatik a kol. Program Fleetpoint je podpořený vývojem vlastního software pro tyto účely s jednotnou fakturací a evidencí uskladněných pneumatik. Díky programu Fleetpoint dokážeme zajistit práci kvalitnímu pneuservisu, který disponuje alespoň dvěma stáními a zázemím pro klienty. Pneuservis může získat jistotu zakázky za jasně a předem stanovených podmínek, velmi férových pro všechny zúčastněné.

Odkaz na článek o programu Fleetpoint

V současné době provozujeme sedm vlastních pneuservisů, jsme aktivní na poli velkoobchodu a jsme výhradním distributorem značky Davanti pro Českou republiku. Základními hodnotami jsou pro nás férovost, odbornost a profitabilní podmínky pro spolupracující partnery. Pokud by vás zajímaly bližší informace, jak se do fleetového businessu zapojit, můžete kontaktovat společnost Storex FST prostřednictvím webu www.fleetpoint.cz.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz