NOVINKA od Firestone FIREHAWK SPORT

Značka Firestone, založená před více než jedním stoletím, je proslulá příznivým poměrem mezi cenou a výkonem svých produktů, a to v závislosti na kombinaci skvělých jízdních vlastností a spolehlivosti. Po celou dobu svého působení přenáší značka Firestone svou výrobní filozofii na silnice i závodní okruhy. Nejnovějším přírůstkem, tedy pneumatikou Firehawk Sport, navazuje na svou bohatou výrobní historii. Firehawk Sport je vyvinutá a vyráběná v Evropě, nabízí vynikající ovladatelnost a spolehlivou přilnavost.

Firestone-Firehawk-Sport_clanek_obrazek.png

Firehawk Sport je cenově dostupnou vysoce výkonnou letní pneumatikou pro řidiče, kteří chtějí mít pocit naprosté kontroly nad svým sportovním vozem za všech okolností a užívat svou sportovní jízdu naplno. Nová pneumatika nabízí okamžitou odezvu řízení, výjimečnou přilnavost na mokrém povrchu a vynikající brzdění na suchu. Díky inovovanému designu Firehawk Sport reaguje bez zaváhání, zajišťuje skvělou ovladatelnost vozu i ve vysokých rychlostech při zatáčení, což je podpořeno sportovním profilem pneumatiky, asymetrickým dezénem a optimalizací kontaktní plochy.

Na informačním štítku EU je Firehawk Sport označena hodnocením A pro přilnavost na mokrém povrchu. Zásluhu na vynikající ovladatelnosti a přilnavosti má optimalizované rozložení žeber a drážek, variabilní profil žeber a inovativní pryžová směs. Ovšem ani v brzdné dráze na suchém povrchu neztrácí, oproti svému předchůdci, tedy pneumatice Firehawk SZ90 se brzdná dráha na suchu zkrátila o 9%, a to díky sportovnímu profilu v kombinaci s optimalizovanou hloubkou drážek a dezénu.

Firehawk Sport bude k dispozici ve 36 velikostech od 18” do 20”, čímž pokrývá širokou škálu sportovních i kompaktních vozidel včetně vozů s elektrickým pohonem. S výběrem vhodného rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz