Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozónem

Při teplotních výkyvech v klimatizačním systému, konkrétně ve výparníku, vznikají bakterie, choroboplodné zárodky a houby. Ve spojení s pyly, prachem a viry vznikají plísně. Klimatizace může pak být i zdraví nebezpečná. Doporučujeme pravidelnou dezinfekci min. 2x ročně. Efektivně a účinně vyčistit klimatizační systém a interiér vozidla, zbavit ho virů, bakterií, výtrusů a plísní lze ozónem.

Ozón (O3) je plynná látka modré barvy s velmi silnými oxidačními účinky. Je to dosud nejsilnější oxidační činidlo, které je používáno v mnoha oblastech, jako je lékařství, zemědělství, potravinářský průmysl atd. Zvládne důkladné zlikvidování nepříjemných zápachů, bakterií, plísní, choroboplodných zárodků, hub a virů. Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická.

Odstranění zápachu a dezinfekce prostor (čištění ozónem) provádíme pomocí výkonného generátoru ozónu. Uvnitř ozónového generátoru dochází k vysokonapěťovému výboji, který v reakci s okolním kyslíkem vytváří molekuly ozónu. Ty se pak dostanou na všechna místa v interiéru a klimatizační soustavě a zničí všechny škodlivé látky. Ozón je jedovatý nejen pro viry, roztoče a plísně, ale také pro člověka, zvířata i rostliny, proto je nutné při samotné dezinfekci prostor vozidla zcela vyklidit. Poté, co ozón zlikviduje vše, co v autě nechceme, generátor se vypne, nové molekuly ozónu se již netvoří. Původně vytvořený ozón se stane nestabilním a jednoduše se přemění zpět na kyslík. Z interiéru vozidla se vyvětrá a pak cítíte jen vůni čerstvého vzduchu.
V ideálním případě je však dobré přenechat ozónovou dezinfekci odborníkům. Tuto službu nabízíme na všech našich prodejnách.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz