DAVANTI Protoura Sport

Představujeme letní pneumatiku Protoura Sport s ultra vysokým výkonem (UHP), která je výsledkem dlouholetého vývoje, výzkumu a testování britského výrobce pneumatik – společnosti Davanti. Protoura Sport je nejpokročilejší pneumatikou, jakou společnost Davanti dle jejích slov vyrobila.

Protoura Sport je určena pro segment prémiových vozidel a díky svým výkonům a designu se řadí mezi zavedené lídry ve své třídě. Výrobce spolupracuje s nezávislými předními světovými testovacími zařízeními, pneumatika byla předložena například společnostem DEKRA a TÜV SÜD k řadě odborných výkonnostních testů, v nichž překonala i přední značkové konkurenty.

Unikátní kombinace vysokého výkonu, kvalitního designu a technických parametrů nabízí vynikající a bezpečnou jízdu všem řidičům vozidel s prémiovým výkonem. Dezén v sobě kombinuje nejmodernější technologické vlastnosti a prvotřídní design, to vše pro zaručení maximální úrovně přilnavosti, výdrže a komfortu, což řidiči dodává pocit jistoty za volantem a možnost plné koncentrace na jízdu.

Davanti-ProtouraSport_clanek_obrazek.png

Pneumatika Protoura Sport je vyrobena z obohacené pryžové směsi, která zajišťuje výjimečnou přilnavost při vysokých rychlostech. Přesně navržené boční části běhounu zajišťují, že si při zatáčení zachovává stabilitu řízení i při značné rychlosti. Vyznačuje se inteligentním systémem, který urychluje odvod vody z kontaktní plochy, a to bez negativního vlivu na jízdu za sucha. Boční vnější drážky aktivně tlumí zvukové vlny, díky tomu je pneumatika tichá a pohodlná. Nové provedení bočnic se vyznačuje bezešvými, laserem gravírovanými prvky s ultra černým efektem. Davanti-ProtouraSport_clanek_obrazek_02.png

Ať už chcete odbrzdit potenciál výkonu svého sportovního vozu, nebo chcete univerzální výkonnou pneumatiku pro letní jízdu, Protoura Sport je pro Vás ta pravá. S výběrem vhodného rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz