Bridgestone Potenza Sport

Ultravýkonná letní pneumatika nové generace, která je k dispozici od ledna 2021, nabízí řidičům nejvyšší výkon za sucha a jak dokazuje TÜV SÜD, je neméně vynikající také na mokré vozovce.
Kvalitu nově vyvinuté letní pneumatiky Bridgestone Potenza Sport dokazuje skutečnost, že ještě před uvedením na trh byla homologována pro originální výbavu předními výrobci automobilů, včetně Maserati, Lamborghini a BMW.
Výrobce pneumatik Bridgestone je globálním lídrem v oblasti pokročilých řešení a udržitelné mobility potvrzuje uvedením ultra výkonných pneumatik Potenza Sport na trh své postavení na trhu pneumatik. Potenza Sport kombinuje průkopnického ducha a odborné znalosti Bridgestone v oblasti vysoce výkonných pneumatik s rozsáhlým průzkumem trhu, aby řidiči měli kontrolu nad současným odemykáním výkonu svého vozidla.

Naprosto dokonalá ve sportovním výkonu

Bridgestone má bohaté zkušenosti v oblasti vysoce výkonných pneumatik díky svému dědictví v závodech Formule 1 a dlouhodobým partnerstvím s prémiovými, vysoce výkonnými výrobci automobilů. Na základě těchto zkušeností vyvinula společnost Bridgestone nový špičkový vysoce výkonný produkt: Bridgestone Potenza Sport. Tato pneumatika nové generace představuje nový standard prémiových špičkových sportovních výkonů a poskytuje nejlepší výkon ve své třídě za sucha podporovaný skvělou výkonností na mokré vozovce.
Pneumatiky Potenza Sport byly testovány polečností TÜV SÜD, jednou z nejuznávanějších nezávislých evropských testovacích organizací pro automobily. Potenza Sport dosahuje nejlepšího výkonu jak při brzdění za sucha (tedy nejkratší brzdné dráhy na suchém povrchu), tak v zatáčkách a stabilitě v přímém směru (zachování stability vozidla při jízdě v přímém směru) oproti konkurenci v prémiovém segmentu. A s labelingem "A" u přilnavosti za mokra nabízí také vynikající výkon na mokru.
K dosažení špičkového výkonu pneumatiky Potenza Sport využívá Bridgestone různé nové inovativní technologie v dezénu, směsi a konstrukci. Dezén pneumatiky využívá několik nových špičkových technologií, včetně inovativních 3D lamel pro zvýšení smykové tuhosti, které řidiči přinášejí výhody při brzdění a odolnosti proti opotřebení.
Běhounová směs díky optimalizovanému složení v kombinaci s inovativní technologií míchání zlepšuje výkon za mokra i za sucha. Bridgestone také používá nové hybridní vyztužení koruny pro maximalizaci stability pneumatiky při vysoké rychlosti. Sportovní podvozek se také používá ke zvýšení stability a odezvy řízení při optimalizaci valivého odporu.

 

Výběr jedné z nejprestižnějších značek automobilů na světě

Na míru vyvinuté pneumatiky Potenza Sport si již některé z nejprestižnějších automobilových značek na světě vybraly jako originální vybavení. Jako příklad můžeme uvést automobilku Maserati pro svůj automobil MC20, Lamborghini pro Huracán STO, BMW pro řadu 8 a mnoho dalších.

Rozměry

Pneumatika Bridgestone Potenza Sport, která byla vyvinuta a vyrobena kompletně v Evropě, je k dispozici na evropském kontinentu i mimo něj od ledna 2021. Pneumatika bude postupně k dispozici v 96 rozměrech od 17 '' do 22 '' a pokryje tak širokou škálu osobních automobilů a silničních SUV od prémiových sedanů a SUV až po luxusní a prestižní vozy. Se spuštěním Potenza Sport se významně zvýšilo pokrytí v portfoliu HRD i ultra HRD pneumatikami Bridgestone v letním segmentu.

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz