Bridgestone Blizzak LM005

Pneumatika Blizzak LM005 byla novinkou pro zimní sezónu 2019 - je vyrobena ze směsi Bridgestone Nano Pro-tech™, která má vysoký obsah siliky, což pomáhá chování na mokru a sněhu. Díky silice také zůstává pneumatika optimálně elastická i za teplot pod bodem mrazu, čímž je zaručena ideální trakce. Rozmístit siliku rovnoměrně v rámci celé pryžové směsi pomáhala nanoselektivní technologie. 
Během několika uplynulých zimních sezón je již mnoha řidiči otestována v praxi a velmi pozitivně hodnocena. I v nezávislých testech se dostává na ta nejvyšší místa.  
LM005.png
V dezénu najdeme větší počet příčných drážek v ramenní oblasti, což pomáhá při zimních podmínkách a optimalizuje tlak ramenních bloků na povrch vozovky při brzdění. Odvod vody pomáhá realizovat větší plocha drážek v prostřední části dezénu. Střídavé uspořádání drážek zvyšuje adhezi mezi sněhem v drážkách a sněhem na vozovce. Bridgestone Blizzak LM005 má uprostřed běhounové části 2D lamely a v ramenní oblasti 3D lamely, což v kombinaci s příčnými drážkami zvyšuje adhezi na zledovatělém povrchu. U širších rozměrů jsou pak využity podélné drážky pro maximální odvádění vody.
Pneumatika Bridgestone Blizzak LM005 je vyvinutá a vyráběná v Evropě a je dostupná ve velkém množství rozměrů, které pokrývají téměř celý segment malých i velkých kol. Tento dezén je dostupný také v jedinečné verzi DriveGuard s technologií Runflat, se kterou je možné po případném defektu dojet až 80 km maximální rychlostí 80 km/h.
Rozhodně se vyplatí na zimu pořídit Bridgestone Blizzak LM005. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon. Obutí tohoto dezénu zaručuje výjimečnou ovladatelnost na mokru, krátkou brzdnou dráhu na mokru a na sněhu, nadprůměrnou ovladatelnost na suchu a nízký valivý odpor, čili nízkou spotřebu paliva.
Pro zjištění dostupnosti Bridgestone Blizzak LM005 ve vašem rozměru navštivte náš e-shop www.prodej-pneu.cz nebo se obraťte na naše prodejny.
Barum
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard
© 2022 prodej-pneu.cz