Bridgestone Blizzak LM005

Pneumatika Blizzak LM005 byla novinkou pro zimní sezónu 2019 - je vyrobena ze směsi Bridgestone Nano Pro-tech™, která má vysoký obsah siliky, což pomáhá chování na mokru a sněhu. Díky silice také zůstává pneumatika optimálně elastická i za teplot pod bodem mrazu, čímž je zaručena ideální trakce. Rozmístit siliku rovnoměrně v rámci celé pryžové směsi pomáhala nanoselektivní technologie. 
Během několika uplynulých zimních sezón je již mnoha řidiči otestována v praxi a velmi pozitivně hodnocena. I v nezávislých testech se dostává na ta nejvyšší místa.  
LM005.png
V dezénu najdeme větší počet příčných drážek v ramenní oblasti, což pomáhá při zimních podmínkách a optimalizuje tlak ramenních bloků na povrch vozovky při brzdění. Odvod vody pomáhá realizovat větší plocha drážek v prostřední části dezénu. Střídavé uspořádání drážek zvyšuje adhezi mezi sněhem v drážkách a sněhem na vozovce. Bridgestone Blizzak LM005 má uprostřed běhounové části 2D lamely a v ramenní oblasti 3D lamely, což v kombinaci s příčnými drážkami zvyšuje adhezi na zledovatělém povrchu. U širších rozměrů jsou pak využity podélné drážky pro maximální odvádění vody.
Pneumatika Bridgestone Blizzak LM005 je vyvinutá a vyráběná v Evropě a je dostupná ve velkém množství rozměrů, které pokrývají téměř celý segment malých i velkých kol. Tento dezén je dostupný také v jedinečné verzi DriveGuard s technologií Runflat, se kterou je možné po případném defektu dojet až 80 km maximální rychlostí 80 km/h.
Rozhodně se vyplatí na zimu pořídit Bridgestone Blizzak LM005. V referenčním rozměru 205/55 R16 jsme nenašli jinou pneumatiku, která by za stejnou nebo nižší cenu poskytovala takový výkon. Obutí tohoto dezénu zaručuje výjimečnou ovladatelnost na mokru, krátkou brzdnou dráhu na mokru a na sněhu, nadprůměrnou ovladatelnost na suchu a nízký valivý odpor, čili nízkou spotřebu paliva.
Pro zjištění dostupnosti Bridgestone Blizzak LM005 ve vašem rozměru navštivte náš e-shop www.prodej-pneu.cz nebo se obraťte na naše prodejny.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz