Bridgestone Battlax ST T32

Battlax Sport Touring T32

Pneumatika Battlax Sport Touring T32 kombinuje všechny potřebné atributy sportovní cestovní pneumatiky, ať se jedná o vynikající jízdní vlastnosti, pocit jistoty i zpětnou vazbu za všech povětrnostních podmínek.
Bridgestone Battlax Sport Touring T32Jedním z výjimečných benefitů pneumatik Battlax Sport Touring T32 jsou vylepšené jízdní vlastnosti na mokru v porovnání se svým předchůdcem, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Výrobce toho dosáhl implementací několika nových technických řešení a díky inovativním technologiím jak v konstrukci pneumatiky, tak v její směsi.
Pneumatika používá nejmodernější technologii Bridgestone Pulse Groove Pattern, která kombinuje vlnovitý tvar drážek s drobnými středovými deflektory, což v porovnání s rovnými drážkami minimalizuje mikro turbulence a optimalizuje rychlost odváděné vody. Výsledkem je vyšší adheze a menší náchylnost k prokluzu na mokrém povrchu.
Výrobce uvádí, že díky provedeným změnám a díky vyššímu podílu drážek s optimalizovaným zakřivením a rozmístěním dosahuje jednak významného zvýšení  tuhosti dezénu, jednak o 13 procent větší styčné plochy dezénu s vozovku u zadní pneumatiky. V porovnání s předchůdcem pak pneumatika Battlax Sport Touring T32 dosahuje za mokra o 7 procent kratší brzdnou dráhu bez negativního vlivu na svou životnost.

Speciální řada GT

Jak uvádíme v úvodu článku, jako modifikaci nové pneumatiky vyvinuula společnost Bridgestone speciální pneumatiku Battlax Sport Touring T32GT. Ta je určena pro středně těžké a těžké cestovní motocykly a svými technickými prvky a konstrukcí dezénu splňuje požadavky této velmi specifické kategorie motocyklů.
Ani verze GT není ochuzena o implementaci nejmodernější technologie „Pulse Groove Pattern“. Díky specifické konstrukci však T32GT přidává optimální tuhost dezénu nezbytnou pro středně těžké a těžké motocykly. Tyto výhody spolu s dalšími faktory umožnily vylepšit jízdní vlastnosti a adhezi na mokru v porovnání s pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Oproti tomuto předchůdci se navíc prodloužila životnost pneumatiky o 10 procent.

Dostupnost

Pneumatiky Bridgestone Battlax Sport Touring T32 se vyrábí ve všech rozměrech pro sportovní cestovní motocykly. Pneumatiky T32 a T32GT budou uvedeny na trh na začátku roku 2021.

Barum
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard
© 2022 prodej-pneu.cz