Bridgestone Battlax ST T32

Battlax Sport Touring T32

Pneumatika Battlax Sport Touring T32 kombinuje všechny potřebné atributy sportovní cestovní pneumatiky, ať se jedná o vynikající jízdní vlastnosti, pocit jistoty i zpětnou vazbu za všech povětrnostních podmínek.
Bridgestone Battlax Sport Touring T32Jedním z výjimečných benefitů pneumatik Battlax Sport Touring T32 jsou vylepšené jízdní vlastnosti na mokru v porovnání se svým předchůdcem, pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Výrobce toho dosáhl implementací několika nových technických řešení a díky inovativním technologiím jak v konstrukci pneumatiky, tak v její směsi.
Pneumatika používá nejmodernější technologii Bridgestone Pulse Groove Pattern, která kombinuje vlnovitý tvar drážek s drobnými středovými deflektory, což v porovnání s rovnými drážkami minimalizuje mikro turbulence a optimalizuje rychlost odváděné vody. Výsledkem je vyšší adheze a menší náchylnost k prokluzu na mokrém povrchu.
Výrobce uvádí, že díky provedeným změnám a díky vyššímu podílu drážek s optimalizovaným zakřivením a rozmístěním dosahuje jednak významného zvýšení  tuhosti dezénu, jednak o 13 procent větší styčné plochy dezénu s vozovku u zadní pneumatiky. V porovnání s předchůdcem pak pneumatika Battlax Sport Touring T32 dosahuje za mokra o 7 procent kratší brzdnou dráhu bez negativního vlivu na svou životnost.

Speciální řada GT

Jak uvádíme v úvodu článku, jako modifikaci nové pneumatiky vyvinuula společnost Bridgestone speciální pneumatiku Battlax Sport Touring T32GT. Ta je určena pro středně těžké a těžké cestovní motocykly a svými technickými prvky a konstrukcí dezénu splňuje požadavky této velmi specifické kategorie motocyklů.
Ani verze GT není ochuzena o implementaci nejmodernější technologie „Pulse Groove Pattern“. Díky specifické konstrukci však T32GT přidává optimální tuhost dezénu nezbytnou pro středně těžké a těžké motocykly. Tyto výhody spolu s dalšími faktory umožnily vylepšit jízdní vlastnosti a adhezi na mokru v porovnání s pneumatikou Battlax Sport Touring T31. Oproti tomuto předchůdci se navíc prodloužila životnost pneumatiky o 10 procent.

Dostupnost

Pneumatiky Bridgestone Battlax Sport Touring T32 se vyrábí ve všech rozměrech pro sportovní cestovní motocykly. Pneumatiky T32 a T32GT budou uvedeny na trh na začátku roku 2021.

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz