Nová Bridgestone R179+

Jako globální lídr v oblasti pneumatik a pryže vyvinul Bridgestone novou pneumatiku pro přípojná vozidla R179+, aby vyhovovala potřebám majitelů přípojných vozidel a manažerů vozových parků.

Inženýři v Bridgestone vybrali pro vývoj nové směsi běhounu ty nejlepší materiály. Vysoký obsah oxidu křemičitého ve směsi běhounu zlepšuje životnost, přilnavost za mokra a odolnost vůči nepravidelnému opotřebení. Nová uzavřená konstrukce dezénu zvyšuje robustnost, snižuje hladinu hluku a je odolnější vůči nepravidelnému opotřebení. Dále došlo ke snížení množství výplně patky, čímž se podařilo snížit hmotnost pneumatiky o cca 1,5 kg, a to při zachování odolnosti. Snížení hmotnosti pak vede k úspoře paliva.

Na základě oficiálních testů, které byly provedeny ve výzkumných a vývojových zařízeních Bridgestone, si nová R179+ díky nové směsi a v kombinaci se šesti žebrovou konstrukcí běhounu zlepšila oproti předchůdci R179 životnost a odolnost vůči nepravidelnému opotřebení. Novou konstrukcí dezénu byla snížena hlučnost na 69dB (oproti R179 – 71dB). Díky nové směsi běhounu se podařilo snížit přilnavost za mokra na třídu B (oproti R179 – třída C).

Nakupuj ZDE.


Obrazek1.png

Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz