Řada letních pneumatik DAVANTI DX

Řada DX byla vyvinuta a vyrobena s pomocí pokročilých technologií a je zaměřena na osobní automobily, vozy s extrémně vysokým výkonem a SUV. Každý dezén v řadě pneumatik DX obsahuje základní designové prvky, které dohromady zajištují bezpečnost, nízkou hlučnost a efektivitu pneumatik, díky kterým mají řidiči pocit jistoty a kontroly nad svým vozem. Zdokonalená křemičitá směs a inovativní dezén zajištují dokonalou rovnováhu mezi rychlou odezvou a efektivní spotřebou paliva. Tuhé prodloužené nárazníky v kombinaci s pružnými bočnicemi zajištují rovnoměrné opotřebení a maximalizaci kontaktní plochy mezi pneumatikou a vozovkou. Pevné provedení středového bloku a oddíly s vnitřními bloky zajištují dynamické vlastnosti a přizpůsobují tak výkonnost pneumatiky v průběhu postupného opotřebení běhounu pneumatiky.

Davanti-rada-DX_clanek_obrazek.png               
DX240
Pneumatika DX240 s asymetrickým dezénem, navržena pro využití u menších osobních automobilů, vyniká svým přesným výkonem. Díky třem podélným drážkám, odvádějícím vodu z kontaktní plochy běhounové části, poskytuje DX240 mimořádnou přilnavost při jízdě na suchém i mokrém povrchu s vysokou mírou trakce na rovině i v zatáčkách. Nízká hlučnost, dodatečná přilnavost a trakce při průjezdu zatáčkami Vás budou bavit.

DX390
Pneumatika DX390 představuje vysoce výkonnou asymetrickou pneumatiku pro kompaktní vozy a menší osobní automobily. Tato univerzální pneumatika dodává řidiči úplnou jistotu bez ohledu na počasí, přitom poskytuje veškerý jízdní komfort. Dynamický design zajišťuje nízkou hlučnost, výjimečnou přilnavost za mokra a úspornou a pohodlnou jízdu.

DX640
Dynamicky navržená pneumatika DX640 s asymetrickým dezénem pro osobní automobily a SUV zajištuje sportovní a dynamickou jízdu s rychlou odezvou. Vyspělý design běhounu spojený s pokročilou křemičitou směsí pro maximální přilnavost a extrémně vysoký výkon. Pneumatika DX640 zajišťuje optimální odvod vody, tichou jízdu a progresivní výkon po celou dobu své životnosti.

DX740
Asymetrický model DX740, speciálně vyvinutý pro řidiče vozidel SUV, nabízí optimální rovnováhu mezi přilnavostí na mokru, suchu a blátě a nabízí hladkou, pohodlnou a tichou jízdu za jakýchkoli podmínek a na jakémkoli povrchu.

Davanti-rada-DX_van_clanek_obrazek.png
DX440
Všestranná pneumatika pro užitkové vozy navržena pro jízdu na běžných silnicích i v náročných podmínkách na staveništi. Je vysoce odolná vůči opotřebení a vydrží těžké zatížení, aniž by došlo ke zhoršení ovladatelnosti vozidla nebo komfortu z jízdy. Vyznačuje se vynikajícím odvodem vody a výjimečnou přilnavostí za mokra i za sucha.

S Davanti máte tu správnou, výkonnou, efektivní a komfortní pneumatiku pro každý typ vozidla bez ohledu na počasí a typ povrchu. S výběrem vhodného dezénu a rozměru Vám rádi poradí naši vyškolení prodejci na kterékoliv provozovně Storex.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz