Nokian: Rozšířená garance

2LETÁ ZÁRUKA - VÝMĚNA PNEU V PŘÍPADĚ POŠKOZENÍ

Jedinečné skandinávské zkušenosti společnosti Nokian Tyres vám zaručují bezpečnou a příjemnou jízdu ve všech podmínkách. Rozšířená garance je bezplatná výhoda pro zákazníky, která vás udrží na cestě i v nečekaných situacích.

2letá garance poskytne zákazníkovi novou, odpovídající pneumatiku zdarma, pokud u původní pneumatiky dojde k náhodnému poškození.

Jak uplatnit garanci:

  1. Zaregistrujte svůj nákup ZDE
  2. DOPRAVTE NÁM POŠKOZENOU PNEUMATIKU _ my ověříme platnost garance tak, že zkontrolujeme (a) originál dokladu prokazujícího nákup pneumatiky na jedné z našich prodejen nebo na eshopu www.prodej-pneu.cz , (b) e-mail potvrzující registraci rozšířené garance Nokian Tyres a (c) splnění všech ostatních podmínek (omezení) garance, zejména změříme zbývající hloubku běhounu pneumatiky.
  3. Poskytneme Vám jako náhradu za poškozený produkt nový, odpovídající produkt Nokian Tyres. Vy hradíte pouze náklady na montáž nové pneumatiky.
  4. Společně s vámi vyplníme reklamační formulář Nokian Tyres. Vy si ponecháte originál karty a my její kopii.
Barum
Bridgestone
Continental
Davanti
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Hankook
Matador
Nexen
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Payu
Heureka
Visa
Mastercard

Tento projekt byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future

© 2024 prodej-pneu.cz