Chci poradit

Prodej-pneu.cz

Získejte pneu rychle a jednoduše ve čtyřech krocích:
Vyberte si rozměr - najděte pneu - vyplňte údaje - kupte

Hledané výrazy:

Michelin ENERGY SAVER

Michelin ENERGY SAVER patří mezi pneu se kterou ušetříte a která je šetrná k životnímu prostředí. Nabízí nižší spotřebu paliva, nadstandardní kilometrovou životnost a větší míru bezpečnosti vaší i vašich blízkých

Výrobce: Michelin
Dezén: ENERGY SAVER
Sezóna/provoz letní
Typ dezénu: asymetrický

Podrobný popis Michelin ENERGY SAVER

Michelin Energy Saver

Michelin Energy Saver - detailní pohled na asymetrický dezénVlastnosti Michelin Energy Saver

Pneumatika Michelin Energy Saver je určena pro vozy nižší a nižší střední třídy a pro jednoprostorová vozidla. Pneu se kterou ušetříte a ještě je šetrná k životnímu prostředí jako všechny ostatní pneumatiky Michelin řady Energy, která je nejprodávanější řadou pneumatik v Evropě.
Pneumatiky Michelin Energy Saver mají asymetrický dezén.

Hlavní přednosti pneumatiky Michelin Energy Saver

 • Nižší spotřeba paliva
  • Se 4. generací pneumatik Energy s nízkou spotřebou ušetříte několik desítek litrů paliva.
 • Nadstandardní kilometrová životnost
  • S pneumatikami Michelin Energy Saver využijete maximální možné životnosti, která je typická pro všechny pneumatiky Michelin (podle studie TNS SOFRES mezi 6 100 osobami na hlavních evropských trzích). Podle testu TÜV Sud Automototive až o 40 % oproti nejbližším konkurentům.
 • Šetří životní prostředí
  • Automobily s pneumatikami Energy Saver nemusí tak často vyměňovat pneumatiky za nové a tím pádem je méně pneumatik určeno k recyklaci.
 • Stále více bezpečnosti: o 3 metry méně
  • Pro Michelin představuje vaše bezpečnost prioritu. Brzdná dráha na mokré vozovce je o 3 metry kratší než u jejího předchůdce Michelin Energy E3A v testu TÜV z roku 2007.
 • Nízký valivý odpor
  • Díky nízkému valivému odporu ušetří pneumatiky Michelin Energy Saver čtvrté generace pneumatik Michelin Energy palivo.
 •  Směs pneu bez sazí
  • U pneumatiky Michelin Energy Saver byla použita nová generace směsi silica a kompletně tak nahrazuje saze.

DURABLE SECURITY COMPOUND

Nová složka běhounu bez aromatických olejů (v souladu s evropskou směrnicí platnou od ledna 2010). Umožňuje udržet trvalou pevnost směsí pneumatiky po celou dobu její životnosti (patent Michelin).
Technologie Durable Security Compound přináší lepší brzdné vlastnosti na mokré vozovce nejen u nové pneumatiky, ale i u pneumatiky ojeté.

Postup exkluzivní transformace 

Tento exkluzivní postup při výrobě Michelin Energy Saver umožňuje současnou kombinovatelnost všech složek běhounu se stoprocentním zachováním homogennosti směsi a vzájemných interakcí mezi molekulami v rámci různých přísad.
Výkonnostní charakteristiky pryže běhounu jsou přímo úměrné kvalitě vzájemné kombinovatelnosti mezi molekulami všech 14 přísad, které ji vytvářejí (elastomery, síra, antioxidanty, silica …). 

Jak návštěvnící hledají Michelin ENERGY SAVER

ENERGY SAVER
Created by SYMBIO competitor price monitoring software