Chci poradit

Prodej-pneu.cz

Získejte pneu rychle a jednoduše ve čtyřech krocích:
Vyberte si rozměr - najděte pneu - vyplňte údaje - kupte

Hledané výrazy:

Bridgestone

Bridgestone - logo Bridgestone je největším výrobcem pneumatik ve světovém měřítku. Pneumatiky Bridgestone patří mezi světovou špičku, což dokazuje i to, že jsou povoleny jako jediné pneumatiky pro závody Formule 1. Do japonského koncernu Bridgestone patří také značky Firestone a Dayton. Cílem výrobce Bridgestone je poskytnou zákazníkovi široký sortiment pneumatik od osobních automobilů až po letadla a největší automobily na světě.

Bridgestne vyrábí pneumatiky, které respektují životní prostředí a poskytují velký kilometrový výkon při zachování všech požadovaných vlastností žádaných u zákazníků - zejména bezpečnost, pohodlnost, odolnost, výkon a šetrnost.

Pneumatiky Bridgestone

Vyhledejte si pneumatiku Bridgestone

Nápověda k hledání


Nejprodávanější pneu Bridgestone


 
 

Dezény Bridgestone

  • Dueler H/P Sport All Season
  • Wheather Control A005

Podrobně o Bridgestone

1930 - Úplně první pneumatika byla vyrobena 9.4.1930 v původní továrně, v té době ještě na japonské ponožky Tabi.
1931 - založení Bridgestone 1.3.1931 a zároveň byla postavena továrna specializovaná na výrobu pneumatik, jejímž zakladatelem byl Shojiro Ishibashi. Továrna na pneumatiky Bridgestone Tire Co, Ltd byla ve městě Kurume, prefektuře Fukuoka.
1931 - přibližně po roce byla postavena továrna specializovaná na výrobu pneumatik, jejímž zakladatelem byl Shojiro Ishibashi. Továrna na pneumatiky Bridgestone Tire Co, Ltd byla ve městě Kurume, prefektuře Fukuoka.
1945 - během války byly některé továrny zničeny bombardováním. Bridgestone postupně obnovoval své aktivity a kontakty se zahraničím, a překonáním mnoha problémů (způsobených válkou) se z Bridgestone stala mnohem silnější společnost
1951 - Bridgestone začala jako první společnost v Japonsku vyrábět pneumatiky pomocí umělých vláken.
1961 - Bridgestone akci se začínají obchodovat na světových trzích.
1967 - Bridgestone uvádní na trh první radiální pneumatiku RD-10
1968 - v USA byla založena obchodní centrála po americký trh. Postupně byly zakládány dceřiné továrny po celém světě (Indonesia, Tajwan, Austrálie aj.)
1979 - uvedení první vysoce výkonné pneumatiky Bridgestone Potenza RE47
1981 - došlo ke spojení s americkou společností Firestone Tire and Rubber Company z Tennessee a již v roce 1983 se začaly vyrábět nákladní radiální pneumatiky pro autobusy a nákladní vozy
1984 - přejmenování společnosti na Bridgestone Corporation a přijetí nové Corporate Identity s logem, které známe dodnes
1995 - Bridgestone uvedl značku Firestone do motorického sportu na nejpopulárnější automobilovou dráhu v USA do Indianopolis 500 Indy Car Racing
1997 - vstup pneumatik Bridgestone do závodů Formule 1, které jsou světově neoblíbenějšími závody speciálních a nejmodernějšími technologiemi nabytými auty.
2007 - Bandag, LLC (specialista na obnovu pneumatik) se stala součástí koncernu Bridgestone

Jak návštěvnící hledají Bridgestone

Bridge Stone
Brydgestone
Bridžstoun
Brigestonky
Bridžky

Created by SYMBIO competitor price monitoring software