Chci poradit

Prodej-pneu.cz

Získejte pneu rychle a jednoduše ve čtyřech krocích:
Vyberte si rozměr - najděte pneu - vyplňte údaje - kupte

Hledané výrazy:

Barum

Barum - logo Barum je největším českým výrobcem pneumatik v České republice. Pneumatiky Barum mají tradici více jak 80 let a za celou svoji historii se vyvinuly od výrobce obuvi až největší českou značku pneumatik - Barum - s výrobními závody po celém světě.

Pneumatiky Barum se snaží poskytovat co nejlepší poměr mezi výkonem a cenou. Pneumatiky Barum prošly i mnoha náročnými testy i u prestižních výrobců automobilů (Volvo, BMW, Škoda, Renault či Peugeot) a ale i testy odborných časopisů a veřejnosti.

Značka Barum je každoročně spjatá s tradičním závodem Barum-Rallye, který se jezdí na českých silnicích. Barum-Rallye získává každým rokem širší pozornost celosvětovým medií.

Pneumatiky Barum

Vyhledejte si pneumatiku Barum

Nápověda k hledání


Nejprodávanější pneu Barum


 
 

Dezény Barum

  • Bravuris 3HM
  • Brillantis 2
  • Bravuris 4x4
  • Bravuris 5HM

Podrobně o Barum

imagealt 1961 Díky zvyšujícím se nákladům na pořepravu obuvi po železnici se Baťa rozhodl přepravovat zboží pomocí nákladní dopravy. Problém byl s pneumatikami, které byly nízké kvality a často docházelo k defektům. Baťa se rozhodl založit vlastní výrobu pneumatik ve své továrně.
1932 První pneumatiky značky Baťa byly obuty na cestu Zlín - Luhačovice.
1934 Výroba pneumatik Baťa se rozšiřije jak do množství, tak i do rozměrové škály. Pneumatiky Baťa postupně vytláčí konkurenční produkty z Československa.
1946 3 největší výrobci pneumatik vytvořili pro zjednodušení exportní politiky společnou značku pro své produkty. Pro novou značku byla použita počáteční písmena názvů firem Bata Zlin, Rubena a Matador. Novou značkou BARUM byly následně označovány výrobky všech tří výrobců.
1953 Je založen samostatný národní podnik na výrobu pneumatik.
1966 Kapacita výroby v areálu bývalých Baťových závodů je omezena a je rozhodnuto o výstavbě nového výrobního závodu v nedalekých Otrokovicích.
1967 Je vyrobena první radiální pneumatika Barum.
1972 Proběhlo slavnostní otevření nové pneumatikárny v Otrokovicích. Hlavní část výroby pneumatik Barum byla převedena ze Zlína do Otrokovic.
1990 Název podniku byl změněn na "Barum a.s. Otrokovice".
1992 Barum podepsal s německým koncernem Continental AG smlouvu o Joint-Venture.
1993 1. března byl založen společný podnik Barum Continental spol. s r.o.. Barum se stává součástí koncernu Continental.
Dnes Proces velkých investic do výrobního závodu v Otrokovicích umožnil nárust produktivity práce. V souladu s koncernovou strategií rostla kapacita i kvalita výroby. Barum Continental spol. s r.o. získal nejvyšší stupeň hodnocení kvality a současně se stal největší výrobní jednotkou na výrobu osobních pneumatik v Evropě.

Jak návštěvnící hledají Barum

Barun
Barumky
Barumy

Created by SYMBIO competitor price monitoring software